דף נחיתה קורס הכשרת מאמנים מטפלים
.

"טוב ומיטיב"
קורס הכשרת מאמנים-מטפלים
ברוח היהדות

אנחנו מזמינים אותך לבוא ללמוד בתכנית מיוחדת שמחברת בין תורת הנפש היהודית, הקבלה, החסידות וכתבי הרב קוק לבין טכניקות מעשיות להתפתחות אישית
(קואצ‘ינג, NLP, דמיון מודרך, דמיונובע, פסיכולוגיה חיובית ועוד).

מסלול ההכשרה שלנו יתן לך את הכלים כדי
להפוך את הרצון שלך לעזור לאנשים למקצוע משמעותי ורווחי!

קורס מיוחד שיעניק לך את כל מה שצריך
לאמן, לטפל ולעזור לזולת

שילוב מנצח
בין תיאוריה לעשייה

אנחנו מאמינים בהפנמה תוך כדי חוויה ותרגול. כשיושבים ומקשיבים למרצה בצורה פאסיבית משתמשים רק באוזניים. אבל כשמתרגלים את הכלים, כל אחד עם חברו לקורס, מגלים את העוצמה האדירה של כל כלי. מי שרוצה תיאוריה בלבד שלא ירשם לקורס שלנו. אנחנו רוצים להכשיר אנשי מעשה.

חיבור למקורות
עמוקים ועתיקים

אנחנו לא מאמינים בכלים שנולדו אתמול, אפילו שהם נוצצים ומדיפים ריח של הייטק.
אנחנו יהודים, כבר 3500 שנה שאנחנו משפיעים לכל האומות מחוכמתנו האדירה. לכן אנחנו מחברים את הכלים הפרקטיים של עולם האימון והטיפול עם החוכמה של חז"ל לאורך הדורות.  

מרצים בעלי נסיון אדיר באימון וטיפול 

לאהרן דרמון ומשה שרון למעלה
מ-15 שנות נסיון באימון וטיפול אחד על אחד, אלפי שעות קואצ'ינג והבנה עמוקה בנבכי נפש האדם. כשלומדים ממישהו בעל נסיון רב מרוויחים בגדול, חוסכים את הטעויות שלו ומקצרים תהליכים שהוא עמל עליהם במשך שנים רבות.

רוצה שנחזור אליך?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

יתרונות ההכשרה שלנו:

ליווי אישי

משה ואהרן מלווים את הקורס באופן אישי, לא "באים ללמד והולכים". יעידו על כך משתתפי המחזורים הקודמים. בנוסף, לקראת סיום הקורס כל משתתף זכאי לפגישה אישית עם אחד המדריכים.

כסף

כסף הוא לא הערך הכי חשוב בסט הערכים שלנו. חשוב לנו יותר שמי שחולם לעזור לאנשים יוכל לעשות זאת בצורה מקצועית וישרה. לכן אנחנו מקיימים הכשרה שנתית במחיר שווה לכל נפש ומעניקים מלגות על בסיס כלכלי-משפחתי.

ארגז כלים מקיף

תבדקו את כל קורסי ההכשרה בארץ, אף אחד לא מלמד ארגז כלים רחב ומקיף כמו שאנחנו מלמדים. קואצ'ינג, nlp, פסיכולוגיה חיובית, דמיון מודרך ודמיונובע. תוכלו להתאים את הכלים שתלמדו לכל אדם שיגיע אליכם.

ביטחון עצמי

יעידו מסיימי ההכשרה, שנכנסו עם אפס ביטחון עצמי ויצאו בטוחים בעצמם, בכלים שקיבלו, בנסיון שצברו במהלך הדרך. הם מתרגלים את הכלים ומרגישים בטוחים בעצמם לאמן ולטפל אחד על אחד.

מלמדים אותך שיווק 

רוצה לעבוד בסיום ההכשרה? מי ילמד אותך שיווק באינטרנט ובפייסבוק? מי ילמד אותך כתיבה נכונה ואומנות העברת המסר? הקורס שלנו לא שוכח לתת לך גם כלים פרקטיים שיסייעו לך לתת הלכה למעשה את הטוב שלך לעולם.

חיים. לא תיאוריה.

מי שרוצה לאמן ולטפל באנשים אחרים, ראוי שיקדים את התהליך הפרטי שלו. אם תרצו או לא - הקורס שלנו הוא מסע בנפש. לא תצאו אותם אנשים שנכנסתם. כל כלי שתלמדו תחוו את העוצמה שלו על חייכם.

מה אומרים על הקורס?

קראו את מה שיש לתלמידים ולתלמידות שהשתתפו בקורס שלנו לספר...

" קורס מאמנים בשיטת 5 הרבדים, בהנחיית משה שרון ואהרון דרמון, קורס מלא בשפע של כלים מעשיים רגשיים ורוחניים, כלים המכשירים לאימון איכותי , מיוחד ומצמיח. כמי שעוסקת שנים רבות בלמידה אני יכולה להעיד כי זהו הקורס הטוב ביותר בארץ , קורס אשר בסופו יצאתי עם שיטות מעצימות ועם הלך רוח ותפיסת אימון יחודית, אותנטית ומכבדת. תוך כדי למידה של כלים רגשיים , רוחניים , יהודיים ומעשיים חוויתי חוויות התפתחות בלתי רגילות מהסוג שמעלה את הנפש עוד מדרגה, זכיתי להכיר חברים לדרך שכל אחד מהם הוא מתנה לחיים. לכל מי שרוצה להפוך את מקצוע האימון לאומנות ואת השליחות לדרך חיים , טוב ומטיב!!! הקורס האיכותי ביותר בארץ

Riki Refaely‎‏

" זאת הייתה זכות להשתתף בקורס הזה. הקורס נוגע בכל כך הרבה רבדים של האדם, מקנה כלים רבים בפן הטיפולי והאימוני מעולמות שונים ומגוונים.
במסגרת הקורס עובר כל משתתף מסע אישי שמחדד אותו וממקד אותו בצעדי ענק למציאת השליחות שלו והוצאתה לאור.
הקורס מועבר בצורה מרתקת על ידי משה ואהרון מטפלים בחסד, ששיתפו אותנו בהרבה ניסיון מחדר הטיפולים.
זכיתי לקחת חלק במסע האישי של כל משתתף (ממש יצרנו משפחה קטנה גדולה) ולראות איך כל אחד עובר את השינוי בקצב שלו. תודה למשה ואהרון על הכל, זכיתי!!!

Hagar Yosupov‎‏

" בימים אלו מסיימת קורס מאמנים בשיטת 5 הרבדים, בהנחיית משה שרון ואהרון דרמון, קורס מלא בשפע של כלים מעשיים רגשיים ורוחניים, כלים המכשירים לאימון איכותי , מיוחד ומצמיח. כמי שעוסקת שנים רבות בלמידה אני יכולה להעיד כי זהו הקורס הטוב ביותר בארץ , קורס אשר בסופו יצאתי עם שיטות מעצימות ועם הלך רוח ותפיסת אימון יחודית, אותנטית ומכבדת. תוך כדי למידה של כלים רגשיים , רוחניים , יהודיים ומעשיים חוויתי חוויות התפתחות בלתי רגילות מהסוג שמעלה את הנפש עוד מדרגה, זכיתי להכיר חברים לדרך שכל אחד מהם הוא מתנה לחיים. לכל מי שרוצה להפוך את מקצוע האימון לאומנות ואת השליחות לדרך חיים , טוב ומטיב!!! הקורס האיכותי ביותר בארץ

Dvora Toledano‎‏

" קורס ייחודי במינו בהרבה בחינות. לכל מי שמחפש למידה של כלים מעשיים לצד התפתחות אישית ומציאת משמעות לעשייה אז זה המקום. המנחים הם מרצים ומאמנים בחסד עליון. זה לא עוד קורס רגיל.. למידה באויירה אישית , מפתחת וביחס אישי ברכי היהדות . וזה מה שעושה את הקורס לשונה בנוף. ממליצה למי שנשמתו מחפשת למידה מגוונת לצד כלים פרקטיים ומשמעות חדשה.

Ada Brant‎‏
‎‏

" כששואלים אותי איך הקורס מאמנים הזה אני עונה שהוא מדהיםם!!! טוב ומיטיב כשמו. מילים לא מתארות באמת את ההשפעה של הקורס האדיר הזה בכל תחומי חיי.
משה שרון ואהרון דרמון מאמנים בחסד.! השילוב של שתיהם הוא מושלם.
קיבלנו כלים פרקטים לעבוד עם אנשים והרבה הרבה הרבה! מעבר. קורס ברמה גבוהה מאד!

Temima Sharvit‎‏
‎‏
 " לקראת סיום הקורס, אני משתף בחוויה המדהימה שעברתי. עם כל הניסיון שיש לי בליווי מורים, בהדרכת מנהלים ובניהול באופן כללי, גיליתי עולם חדש - עולם רגשי, שפה מיוחדת, כלים להעצמה ולטיפול. הכל הוגש בנעימות ובמקצועיות. הקבוצה הייתה מגוונת ומקסימה והקורס ממש הכין אותנו לצאת לשטח ולאמן. כל זאת בנוסף לחוויה האישית שכל אחד עבר דרך התרגילים והאימונים שעשינו במסגרת הקורס והשפיעו עלינו ממש. אני ממליץ בחום רב.
Yisrael Avital‎‏

מרצי הקורס

משה שרון

סופר, מרצה ומאמן אישי וזוגי.
למעלה מעשור של שילוב בין תחומי הפסיכולוגיה והאימון לבין תפיסות רוחניות וקבלה. משלב ידע עצום במגוון רחב של תחומים עם הומור כובש וכלים מעשיים.
www.mo6.co.il

0546-970-455

אהרון דרמון

מרצה, מטפל ומאמן אישי וזוגי, רב אומן ב-NLP
ומנחה בכיר בשיטת דמיונובע.
בעל נסיון של יותר מ-10 שנים בתחום האימון והטיפול.
מומחה להתפתחות אישית ברוח היהדות.
www.aaron-darmon.com

0544-63-60-65

איפה? מתי? כמה?

30 מפגשים שבועיים בני 5 שעות (200 שעות אקדמיות)

מחיר: 8800 ₪ - ניתן להגיש בקשה למילגת לימודים.

 

תאריך פתיחת הקורס בירושלים: 5.11.2018 (הקורס יתקיים בימי שני מ 17:00- עד 22:00)

תאריך פתיחת הקורס בתל אביב: 31.10.2018 (הקורס יתקיים בימי רביעי מ 16:00 - עד 21:00)

בונוס: מפגש אימון עסקי אחד על אחד עם אחד המרצים.

תעודת מאמן תינתן לעומדים בדרישות הקורס (נוכחות, מבחן, עבודות וסטא'ז)

פרטים והרשמה בטלפון אצל משה: 0546-970455 או אהרן: 0544-636065

או במרכז מודעות: 03-510-0587

פרטים נוספים באתר: www.tovoo.co.il

רוצה שנחזור אליך?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.